Świąteczny czas nad Bałtykiem

Czujecie już świąteczną atmosferę? Jakie zapachy kojarzą wam się ze świętami? My czujemy zapach świerku, cynamonu, pomarańczy i… bryzę morza! Bałtyk zimą wygląda niesamowicie kojąco. Czas zwalnia i pozwala pomyśleć o tym, co dla nas najważniejsze. O silnych więziach. O bliskich, z którymi zasiądziemy przy wigilijnym stole wspominając i ciesząc się tym wyjątkowymi wspólnymi chwilami.

Grudzień to czas niesamowitych wrażeń, pełny ciepłej magicznej atmosfery, którą tworzą oprócz zapachu świerku i jabłecznika przede wszystkim te najważniejsze dla nas osoby. Wiemy, jak ważna jest w życiu miłość, bez której żadne wspomnienia nie byłyby tak barwne, tak wyjątkowe. Poznaliśmy wiele pięknych historii naszych Gości, którzy nad morze przyjeżdżali do nas w towarzystwie tych najważniejszych ukochanych osób. Bez nich wspólnie spędzony czas na plaży nie miałby w sobie nic a nic z magii!

Dlatego na te święta życzymy Wam ogromu ciepła i wyjątkowej magicznej rodzinnej atmosfery, która ogrzeje Was w ten niejeden zimowy wieczór. Wesołych świąt!