Slider

Zapraszamy do miejsca, w którym będziesz mógł oderwać się od trosk codzienności. W stworzenie naszego pensjonatu włożyliśmy pasję i pełne zaangażowanie. To wszystko przekłada się na niepowtarzalną atmosferę, która w nim panuje. Nasz obiekt jest zlokalizowany blisko plaży i w cichej, sprzyjającej odpoczynkowi okolicy.

W obiekcie znajdują się: pokoje 2 osobowe  z możliwością dostawki. Apartamenty składają się z dwóch pokoi, sypialni oraz saloniku. W apartamentach również istnieje możliwość dostawki.

Tutaj odpoczniesz, nabierzesz sił i zyskasz miłe wspomnienia związane z wakacjami. Oferujemy miejsca noclegowe w Sarbinowie, położone zaledwie 200 metrów od morza. Zależy nam na wygodzie naszych Gości — dlatego do Twojej dyspozycji oddajemy ogrodzoną posesję o powierzchni około 6 000 m2 z wydzieloną częścią ogrodową, placem zabaw plac zabaw z piaskownicą, huśtawkami i trampoliną, przygotowaliśmy również miejsce na ognisko lub grilla. Polecamy badmintona, siatkówkę lub wycieczki rowerowe. Tu będziesz mógł spędzić wieczory w niepowtarzalnej atmosferze. Aby podnieść komfort wypoczynku naszych gości, w budynku znajduje się świetlica, która wyposażona jest w stoły do bilardu, piłkarzyków i ping ponga, zapewniamy również możliwość korzystania z internetu.